INTERDSAEU

+38 (0562) 32-39-77
interdsau@gmail.com
  • Українська
  • English

Університет міста Жирона / Universitat de Girona

Країна:Іспанія
Посилання на офіційний сайт університетуhttps://www.udg.edu/ca/study-at-the-udg
Опис університету:

Співпраця між ДДАЕУ та Університетом Жирони в рамках проекту Erasmus+ розпочалась в 2015 році. За цей час було реалізовано 2 грантові угоди щодо академічної мобільності студентів та викладачів.

Напрямок співпраці: 052 Environment

Статистика проекту:

  • 1 грант на навчання протягом семестру для студента магістерської програми «Агрономія»;
  • 6 грантів на наукове стажування аспірантів і докторантів біотехнологічного, ветеринарного та інженерно-технологічного факультетів;
  • 4 індивідуальних гранти на педагогічне стажування і викладання (агрономічний факультет).

http://www.interdsau.com/uk/erasmus/


 

У відповідності до укладеного між Університетом Жирони (Іспанія) та Дніпропетровським державним аграрно-економічним університетом(ДДАЕУ)  договору про співробітництво молоді вчені ДДАЕУ Миколенко Світлана,  Онищенко Олена та магістрант Лєдєньов Влад взяли участь у науково-дослідній роботі Університету м.Жирони протягом першого семестру 2016-2017 навчального року за підтримки програми мобільності  Erasmus+KA-107.

У рамкам міжнародного співробітництва між університетами стажери з нашого університету були інтегровані у дві науково-дослідні групи Політехнічного інституту університету, Факультету наук і Науково-технологічного парку Університету Жирони. Протягом стажування це дозволило вдосконалити нашим молодим вченим аналітичні навички у лабораторній науково-дослідній роботі, присвяченій проблемі контамінації елементів харчового ланцюга у випадку забруднення територій високотоксичними важкими металами. Протягом осіннього семестру наші стажери мали змогу попрацювати із сучасним інструментальним забезпеченням лабораторних досліджень, наприклад, оптичним емісійним спектрометром індуктивно-зв’язаної плазми, рентгенівським флуоресцентним спектрометром та кристалографією, а також електронним скануючим мікроскопом.

Науково-дослідна робота наших стажерів закордоном надала можливість розвинути їх навички вирішувати складні наукові задачі та укріпити нашу співпрацю з провідним європейським вищим навчальним закладом у сфері міждисциплінарних знань.